Αθλητικές Μεταδόσεις Sports Channels

Απίστευτη ποικιλία αγώνων και αθλημάτων / Incredible variety matches and sports
Δείτε το πρόγραμμα μεταδόσεων της ημέρας / check the daily program schedule
και με 1 κλικ στην επιλογή σας / and with one click on your choice
καταλήγετε στην ζωντανή αναμετάδοση / you end up in live broadcast
Time: ( Coordinated Universal Time (UTC) + 2 ) – Ωρα Ελλάδος

Κυριακή / Sunday 30 April / Απριλίου 2017


Channel 1

Italy Serie A – Bologna Vs Udinese – 16:00
Chile Primera Division – O’Higgins Vs San Luis – 18:00
Chile Primera Division – Antofagasta Vs A. Italiano – 21:30
Chile Primera Division – Colo Colo Vs Palestino – 00:00


Channel 2

Italy Serie A – Cagliari Vs Pescara – 16:00
Spain Segunda Division – Córdoba Vs Mirandés – 19:00
Spain Segunda Division – Sevilla B Vs Mallorca – 21:00


Channel 3

Serie A – Empoli Vs Sassuolo – 16:00
Turkish Super Lig – Adanaspor Vs Antalyaspor – 19:00
NBA – Utah Jazz Vs LA Clippers – 22:30


Channel 4

Italy Serie A – Genoa Vs Chievo – 16:00
NBA – Washington Wizards Vs Boston Celtics – 20:00
Colombia Primera Division – América de Cali Vs Tigres FC – 01:15


Channel 5

France Ligue 1 – Caen Vs Marseille – 16:00
France Ligue 1 – Dijon Vs Bordeaux – 18:00
France Ligue 1 – Nice Vs Paris Saint-Germain – 22:00


Channel 6

Belgium Jupiler League – Gent Vs Anderlecht – 15:30
Belgium Jupiler League – Oostende Vs Charleroi – 19:00


Channel 7

German Bundesliga – Augsburg Vs Hamburger – 16:30
German Bundesliga – Hoffenheim Vs Eintracht Frankfurt – 18:30
Italy Serie A – Inter Vs Napoli – 21:45
WWE – Payback – 02:00


Channel 8

English Premier League – Manchester United Vs Swansea – 14:00
English Premier League – Middlesbrough Vs Manchester City – 16:05
English Premier League – Tottenham Vs Arsenal – 18:30


Channel 9

Spain Primera Division – Betis Vs Alavés – 17:15
Spain Primera Division – Éibar Vs Leganés – 19:30
Spain Primera Division – Celta de Vigo Vs Athletic Bilbao – 21:45


Channel 10

English Premier League – Everton Vs Chelsea – 16:05
Colombia Primera Division – Rionegro Vs Atlético Bucaramanga – 22:00
Colombia Primera Division – Millonarios FC Vs Atlético Huila – 00:00
Colombia Primera Division – Atlético Junior Vs Ind. Medellín – 02:00
Colombia Primera Division – Deportes Tolima Vs Ind. Santa Fe – 04:00


Channel 11

Italy Serie A – Palermo Vs Fiorentina – 16:00
Greece Super League – Giannina Vs AEK – 19:00


Channel 12

Italy Serie A – Crotone Vs Milán – 16:00
Greece Super League – Panathinaikos Vs AEL Larissa – 19:00


Channel 13

Denmark Superliga – Copenhagen Vs Lyngby – 17:00
Denmark Superliga – Brondby Vs Sonderjyske – 19:00


Channel 14

Turkish Super Lig – Fenerbahce Vs Rizespor – 16:00
Turkish Super Lig – Basaksehir Vs Besiktas – 19:00
MLS – Atlanta United Vs DC United – 22:00


Channel 15

Russia Premier League – CSKA Moscow Vs Spartak Moscow – 17:00
Greece Super League – Panetolikos Vs Olympiakos – 19:00
Brazil Campeonato Carioca – Fluminense Vs Flamengo – 22:00
Ecuador Serie A – Emelec Vs Delfín – 01:30


Channel 16

Spain Segunda Division – Lugo Vs Girona – 17:00
Greece Super League – PAOK Vs Kerkyra – 19:00


Channel 17

German 2 Bundesliga – Hannover Vs Dusseldorf – 14:30
Portugal Primeira Liga – Arouca Vs Moreirense – 18:00
Portugal Primeira Liga – Braga Vs Sporting – 20:00
Portugal Primeira Liga – Belenenses Vs Ferreira – 22:15


Channel 18

German 2 Bundesliga – Munich 1860 Vs Braunschweig – 14:30
Portugal Primeira Liga – Feirense Vs Marítimo – 18:00
NHL – St. Louis Blues Vs Nashville Predators – 22:00
NHL – Anaheim Ducks Vs Edmonton Oilers – 02:00


Channel 19

Poland Ekstraklasa – Legia Vs Wisla – 19:00


Channel 20

Greece Super League – Asteras Tripolis Vs Iraklis – 19:00


Channel 21

Greece Basket League – AEK Athens Vs Rethymno – 17:00


Channel 22

Netherlands KNVB Beker – AZ Alkmaar Vs Vitesse – 19:00


Channel 23


COMMENTS

Leave a Comment